Reklama

PS Plus na październik 2022: Jakie gry zobaczymy w ofercie?

​Firma Sony Interactive Entertainment przedstawiła październikową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Wszyscy aktywni subskrybenci będą mogli pobrać trzy gry na platformy PlayStation 4 i PlayStation 5: Hot Wheels Unleashed, Injustice 2, a także Superhot. Oferta będzie dostępna dla wszystkich abonentów od 4 października 2022 roku.

Hot Wheels Unleashed

Najlepsze pojazdy w świecie Hot Wheels, spektakularne trasy i zapierające dech w piersiach wyścigi. W grze można ścigać się ze znajomymi w trybie dzielonego ekranu dla 2 graczy lub zmierzyć się nawet z 11 rywalami w wyzwaniach online. Dodatkową atrakcją jest możliwość budowania własnych torów, zawierających niezwykle wymagające przeszkody i fragmenty tras.

Injustice 2

Injustice 2 to kontynuacja gry Injustice: Gods Among Us, w której gracze tworzą i rozwijają ulubione postacie z uniwersum DC. W grze można znaleźć superbohaterów i złoczyńców ze świata DC, których gracze mogą dostosować przy pomocy unikalnego wyposażenia.

Reklama

Superhot

FPS, w którym czas płynie tylko wtedy, gdy postać się porusza. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia ani wygodnie rozmieszczonych paczek z amunicją. Jest tylko gracz i jego przeciwnicy - lepiej wyposażeni i z przewagą liczebną.

PlayStation Plus - informacje

PlayStation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. Składa się z trzech poziomów, w zależności od których, gracze otrzymują m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online i ekskluzywne zniżki (PlayStation Plus Essential), dostęp do biblioteki ponad 400 tytułów (PlayStation Plus Extra) oraz możliwość streamowania gier ze starszych generacji konsol (PlayStation Plus Premium).

Usługa PS Plus jest dostępna w następujących abonamentach: PlayStation Plus Essential (1 miesiąc 37,00 zł, 3 miesiące 100,00 zł, 12 miesięcy 240,00 zł), PlayStation Plus Extra (1 miesiąc 58,00 zł, 3 miesiące 165,00 zł, 12 miesięcy 400,00zł) i PlayStation Plus Premium (1 miesiąc 70,00 zł, 3 miesiące 200,00 zł, 12 miesięcy 480,00 zł) w PlayStation Store oraz u wybranych partnerów handlowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy