Epic Games rozda 14 gier za darmo jeszcze w tym roku

​Nowe przecieki sugerują, iż Epic Games rozda w swoim sklepie 14 gier zupełnie za darmo. Co ciekawe, wszystkie tytuły mają pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Poznaliśmy pierwszą z udostępnianych gier.

Darmowe gryEpic Games Store to już tradycja kultywowana cyklicznie co tydzień w każdy czwartek. To właśnie wtedy, popularny sklep rozdaje przeróżne produkcje i rozmaite dodatki związane z grami. Dodatkowo grudzień to czas, który sprzyja rozdawaniu prezentów, a wiele wskazuje na to, że Epic wziął sobie to głęboko do serca.

Przecieki pochodzą od użytkownika "bilibili-kun" i zostały opublikowane w serwisie Dealabs.com. Według nich, od drugiej połowy grudnia - do końca roku, na platformie Epic Games pojawi się 14 różnych gier udostępnionych do pobrania całkowicie za darmo.

Reklama

"Bilibili-kun" słynie z eksploracji danych i plików źródłowych. Użytkownik ten swoją reputację zbudował na publikowaniu informacji związanych z przeciekami odnośnie gier, które mają zagościć na konkretnych platformach. Do tej pory jego zgodność i trafność jest nie do podważenia.

Pierwsza gra, która ma zostać opublikowana w Epic Games Store to Shenmue III. Dzieło powstało w listopadzie 2019 roku za sprawą studia Ys Net. Tytuł dostępny jest na PlayStation 4 oraz PC. Według przecieku, produkcja ta zagości na Epicu już 16 grudnia.

Shenmue III to gra zawierająca w sobie elementy akcji i przygody, w której do czynienia mamy z otwartym światem. Wcielamy się w nastoletniego artystę, który usilnie stara się odnaleźć zabójcę swojego ojca. Musimy eksplorować świat Guilin w Chinach. Badając przedmioty, rozmawiając z innymi bohaterami - stale poszukujemy bezcennych i pomocnych wskazówek.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy