Przerażający cosplay potwora z The Last of Us

Serial HBO "The Last of Us" w ostatnich tygodniach bije rekordy popularności na całym świecie. Ekranizacja głośnej gry wideo jest jednym z najchętniej oglądanych seriali na przestrzeni wielu miesięcy. Jeden z twórców na TikToku postanowił wypuścić własny cosplay. Zrobił on wielkie wrażenie na internautach.

"The Last of Us" wielkim serialowym hitem

W ostatnich tygodniach  “The Last of Us" nie schodzi z ust graczy oraz fanów seriali. 15 stycznia na platformie HBO Max pojawił się premierowy odcinek serialu na podstawie głośnej gry wideo od studia Naughty Dog i od tego czasu co tydzień wydawane są kolejne epizody.

Produkcja zewsząd otrzymuje kapitalne oceny po premierze czterech odcinków. Wystarczy spojrzeć na najbardziej znaną na świecie stronę o tematyce filmowej i serialowej - IMDB.com, gdzie można oceniać poszczególne dzieła kinematografii.

Reklama

Tam "The Last of Us" cieszy się notą 9,2/10 przy 175 tysiącach głosów. Tym samym jest to najlepiej oceniany serial w historii. "TLOU" niemal dorównuje ocenami nawet do słynnego "Breaking Bada". Przygody Joela (w tej roli Pedro Pascal) - przemytnika, który podejmuje się eskortowania nastoletniej Ellie (graną przez Bellę Ramsey) w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych zachwycają miliony widzów.

Jeden z twórców postanowił opublikować fantastyczny cosplay Clickera - jednego z potworów z uniwersum "The Last of Us". Sami zobaczcie, jak fantastycznie wyszedł ten projekt.

Cosplay Clickera zrobił wielkie wrażenie

Użytkownik publikujący treści na TikToku pod pseudonimem "ivanking777" stworzył niesamowity projekt cosplayu. Ożywił on postać “Clickera" - zainfekowanego człowieka w trzecim stadium choroby. Najbardziej przerażająca jest górna część tego kostiumu. Składa się ona z głowy, która jest bardzo mocno zdeformowana, a jednocześnie bardzo wiernie odtworzona z oryginału.

W niższych partiach ciała widać, że mężczyzna ubrany jest w marynarkę, koszulkę oraz spodnie. Wszystkie te elementy mają na sobie imitację krwi, co dodaje jeszcze większej grozy. Wspominane nagranie zgromadziło już ponad 1,2 miliona wyświetleń, co jest zdecydowanie rekordowym wyczynem tego twórcy na TikToku. Dzieło cosplayowe stało się absolutnym viralem i docenione zostało przez wielu internautów z całego świata.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | cosplay

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy