Projekt Z. ​Nadchodzi nowy, survivalowy FPS z zombiakami w roli głównej

Modus Games oraz 314 Arts stworzą i wydadzą pierwszoosobowy shooter Projekt Z. Gra pojawi się na PlayStation 5, najnowsze Xboxy oraz komputery PC - na platformie Steam.

Projekt Z to “atmosferyczny" shooter FPS z zombiakami w roli głównej, osadzony w czasach II Wojny Światowej. Ma umożliwiać rozgrywkę kooperacyjną oraz oferować graczom duży wachlarz postaci z unikalnymi umiejętnościami do wyboru. Celem graczy będzie ujawnienie tajemnic eksperymentów Nazistów, które odbywały się na samotnej, oddalonej od cywilizacji wyspie. 

Reklama

Gracze mają między innymi szukać schematów, z których jedne będą związane z badaną tajemnicą, inne nie. Wszystko toczy się pod kryptonimem Projekt Z, planu sformułowanego przez Nazistów, którzy chcą zamieniać zombie w broń, by odwrócić losy wojny.

Coś więcej niż tylko strzelanka

W trakcie gry mamy mieć możliwość budowania i projektowania pod swój gust bazy, tworzenia broni, rekrutowania sprzymierzeńców, a wybór misji będzie dokonywany na podstawie historii naszej postaci. Po drodze na graczy czekać będą zagadki, ukryte skarby oraz oczywiście hordy zombiaków. Z tymi ostatnimi będzie można walczyć w kilku różnych trybach gry.

Kiedy premiera?

Projekt Z wcale nie jest nową grą - prace nad nią toczą się od pewnego czasu, ale dopiero teraz twórcom z 314 Arts udało się znaleźć partnera i wydawcę w postaci Modus Games. Jak zapowiadają obie strony, więcej informacji na temat nadchodzącej gry ma pojawić się wkrótce. Niestety, na chwilę obecną data premiery gry nie została jeszcze ujawniona.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Projekt Z | FPS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy