Reklama

Project Remedium: FPS dziejący się wewnątrz organizmu człowieka

Project Remedium /materiały prasowe

​Project Remedium, strzelanka studia Atomic Jelly wydana przez Movie Games, dostępna jest już na platformie Steam.

Project Remedium pokazuje świat toczony przez straszną chorobę, sprowadzającą na niego obrzydliwe stworzenia oraz wypaczającą tych, którzy powinni go chronić. Gracze wcielą się w jednego z nielicznych ocalałych stających do walki z narastającym zagrożeniem.

Jako Nano+, nanobot do zadań specjalnych, gracze będą przemierzać ludzki organizm w celu odkrycia przyczyny dziwnej choroby i walki z nią. Droga do wyleczenia nie będzie jednak prosta - trzeba będzie stawić czoło zmutowanym mikrobom, zdeprawowanym miniaturowym medykom i rozmaitym zadaniom do wykonania.

Reklama

Historia w Project Remedium łączy w sobie realizm i rzeczywistą wiedzę medyczną z metaforycznym podejściem do leczenia. Ludzkość już teraz zastanawia się, jak będzie wyglądała medycyna w przyszłości. Czy choroba będzie kiedyś traktowana jak przeciwnik, z którym możemy stoczyć walkę? W Project Remedium odpowiedź na to pytanie zaprowadzi graczy w podróż w głąb ludzkiego organizmu.

Project Remedium to jednak nie tylko unikatowa warstwa fabularna, lecz także nowatorskie podejście do gatunku FPS-ów. Nano+ jest wyposażony w zestaw broni, które można ulepszać wraz z postępem rozgrywki, hak służący do przemieszczania oraz pakiet zdolności do odblokowania. Gracze nie tylko odkryją źródła tajemniczej choroby, ale także przy okazji poznają wiele zaskakujących medycznych faktów. Gra dostępna jest już na platformie Steam pod tym adresem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy