Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Prince of Persia pojawił się w For Honor

​Interesujące wydarzenie specjalne w sieciowej grze akcji For Honor pozwala rywalizować z samym Księciem Persji. Mowa oczywiście o Prince of Persia - innej licencji należącej do Ubisoftu. Książę nawiedza teraz serwery For Honor, a gracze mogą próbować go pokonać, zbierając za to punkty.

Akcja obowiązuje od 12 marca do 2 kwietnia. Pierwszy "rozdział" - pod tytułem "Władca Czasu" - trwa do 19 marca. W trybie Dominacji, drużyny zmierzą się z Księciem, ale pozbycie się go nie będzie łatwe, bo ten walczy całkiem sprawnie. Zabicie Księcia daje naszej drużynie dodatkowe punkty.

Reklama

"Drugi rozdział wydarzenia wciąż owiany jest tajemnicą. Na polu bitwy możesz też złupić maksymalnie do 26 unikatowych rodzajów broni oraz skorzystać z nowej zawartości w sklepie, takiej jak Wybitne Stroje i Egzekucja" - informuje Ubisoft na oficjalnej stronie produkcji For Honor.

Równocześnie 12 marca opublikowano także łatkę, wprowadzającą szereg usprawnień oraz ulepszeń. Sporo zmieniło się na przykład w trybie Szturmu, gdzie atakujący nie posiadają już ograniczonej liczby odrodzeń w fazie 1 i 2, a liczba odrodzeń w chwili przejścia do fazy 3 będzie zależała od stanu tarana.

Co więcej, taran nie jest dłużej naprawiany po zniszczeniu zewnętrznej bramy, ale jego prędkość ruchu została nieco zwiększona (zarówno podstawowa, jak i przyspieszona). Do tego domyślne tempo uderzeń zadokowanego tarana zwiększono z 50 do 40 sekund, więc jest trochę szybciej.

Dowiedz się więcej na temat: For Honor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje