Prezentacja Bethesdy i Xboxa. Zobaczymy Starfield?

​Microsoft ogłasza datę i godzinę prezentacji Xbox Bethesda Games Showscase. Choć w zapowiedzi nie pada tytuł Starfield, to można przypuszczać, że w końcu zobaczymy materiały z gry.

Zgodnie z zapowiedzią Microsoftu, wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 12 czerwca o godz. 19:00 czasu polskiego. Microsoft oczywiście nie podaje szczegółów dotyczących tego, co zaprezentuje, ale obiecuje "niesamowite tytuły pochodzące od Xbox Game Studios, Bethesdy i reszty partnerów".

Reklama

Obiecuje również ujawnić zróżnicowaną gamę gier, a także potwierdzić nowości na PC i Xbox Game Pass. Fani będą mogli oglądać prezentację na każdej większej platformie wideo, takiej jak YouTube, Twitch, Facebook, a nawet TikTok.

Starfield - wielka zagadka

Choć Starfield nie jest wymieniony z nazwy, to można zakładać, że wokół niego będzie kręciło się całe wydarzenie. Bethesda zazwyczaj prezentuje swoje tytuły w okolicy i wydaje je jesienią tego samego roku. Data premiery gry zapowiedziana jest na 11 listopada i biorąc pod uwagę tak bliski termin, dziwi fakt, że niewiele o samej grze wiadomo.

Pozostaje tylko czekać na to, co ujawni Bethesda. Być może pojawią się już pierwsze, choćby najmniejsze wzmianki o planach dotyczących kolejnego Fallouta i Elders Scroll.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Fallout na razie jest we wczesnej fazie koncepcyjnej, ale od tego czasu wiele mogło się zmienić. Jeśli Starfield faktycznie będzie miał premierę 11 listopada, to studio zapewne będzie zajęte ulepszaniem i naprawianiem gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bethesda | Starfield | Xbox
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy