​Premiery gier na wrzesień 2022 - Lista najlepszych tytułów. Fabuła, opis

Wrzesień obfituje w wiele interesujących premier gier, a druga połowa tego miesiąca dostarczy wszystkim sporo produkcji, które powinny wpasować się w gusta nawet najbardziej wybrednych graczy. Prezentujemy listę najciekawszych gier, które zadebiutują w kolejnych dniach września 2022.

Return to Monkey Island

  • Data premiery: 19 września
  • Platformy: PC, Nintendo Switch

Małpia Wyspa powróci w wielkim stylu już 19 września bieżącego roku. Możemy pokusić się nawet o stwierdzenie, że ogłoszenie związane z powstaniem tego tytułu zaskoczył wszystkich. Dzieło stanowi kontynuacje znanych gier przygodowych The Secret of Monkey Island oraz Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge.

Jest to również powrót żywej legendy, Rona Gillberta, który dzierży miano ojca całej kultowej serii Monkey Island. Tym razem zespół zasilili także: współautor Dave Grossman, dyrektor artystyczny Rex Crowle oraz kompozytorzy znani z poprzednich części.

Reklama

Czy jesteście gotowi na dużą dawkę zawadiackich historii i przygód w jednej z najpopularniejszych gier typu point’n’click?

Session: Skate Sim

  • Data premiery: 22 września
  • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

22 września szykuje się prawdziwe święto wszystkich miłośników skateboardingu. Swój oficjalny debiut na rynku po latach aktualizacji i fazie wczesnego dostępu zaliczy Session: Skate Sim, czyli simulator jazdy na desce. Z tej racji deweloperzy z crea-ture Studios uraczyli wszystkich graczy zupełnie nowym zwiastunem poglądowym.

Session: Skate Sim - jak dumnie podkreślają sami twórcy - inspiruje się złotą erą street skating z lat 90. poprzedniego wieku. Oczywiście w grze odnajdziemy wiele elementów kulturowych, które garściami czerpią z minionego okresu.

Deweloperzy do dyspozycji graczy oddali wiele słynnych miejsc wśród których znajdziemy słynne Black Hubbas, Brooklyn Banks oraz FDR Park. Ponadto mamy możliwość filmowania naszych ekwilibrystycznych wyczynów przy pomocy przeróżnych obiektywów i narzędzi.

World of Warcraft: Wrath of the Litch King Classic

  • Data premiery: 26 września
  • Platformy: PC

Teraz pora na propozycję kierowaną do graczy lubujących się w tytułach z gatunku MMORPG. Już 26 września światło dzienne ujrzy Wrath of the Litch King Classic, długo wyczekiwany trzeci dodatek Classica spod szyldu World of Warcraft. Pewne jest jedno: do popularnego WoW-a powrócą miliony graczy... ponownie!

Fabuła Wrath of the Lich King Classic, czyli odświeżona wersja popularnego dodatku z 2008 roku wnosi do gry nową klasę postaci - Death Knight.

FIFA 23

  • Data premiery: 30 września
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Wrzesień kończymy z mocnym przytupem, a wszystko za sprawą głośnej i wyczekiwanej premiery najnowszej odsłony kultowej piłkarskiej gry. FIFA 23 zaliczy debiut już 30 września. Deweloperzy z Electronic Arts przygotowali masę noowści.

Po raz pierwszy w rozgrywce uświadczymy dużej ekspansji "kobiecego futbolu". Do dyspozycji graczy oddaną bowiem popularne żeńskie ligi. Szumne zapowiedzi pojawiły się również wokół technologii HyperMotion 2, która ma zapewnić dużo realistyczniejsze animacje piłkarzy i piłkarek oraz bezpośrednio wpłynąć na realizm.

Odświeżone rzuty wolne, rzuty karne i lepsza fizyka prowadzenia piłki mają z kolei przyczynić się do jeszcze większej imersji i przeżywania sportowych, piłkarskich emocji w całkowicie nowym wydaniu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: premiery gier

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy