Premiera Hogwarts Legacy na PS4 i Xbox One została ponownie przesunięta

​Posiadacze konsol poprzedniej generacji będą musieli poczekać trochę dłużej na premierę Hogwarts Legacy. Nowy hit Avalanche na PS4 i Xbox One pojawi się dopiero w maju.

Ostatnie kilka lat przyzwyczaiło większość graczy do tego, że daty premier nowych gier regularnie ulegają zmianie. Deweloperzy unikają przedwczesnego ogłaszania planowanego debiutu swojego projektu, a kiedy już to zrobią, czasami nie wszystko idzie zgodnie z ich myślą i premierę trzeba odkładać w czasie.

W bardzo wyjątkowy sposób do tego tematu podeszło WB Games. Wydawca zdecydował się wyznaczyć kilka dat premier Hogwarts Legacy, zależnie od platformy, jaką posiadają gracze. Na konsolach nowej generacji oraz PC gra pojawiła się niecały miesiąc temu, 10 lutego. Wciąż czekamy jednak na debiut na Nintendo Switchu, PS4 oraz Xbox One.

Reklama

Na oficjalnym profilu gry na Twitterze pojawiła się ostatnio informacja, że Hogwarts Legacy nieco później trafi na poprzednią generację. Nowa data premiery gry na PS4 i Xbox One to 5 maja 2023 roku. Deweloperzy potrzebują podobno więcej czasu, aby dostarczyć graczom najlepsze możliwe doświadczenie.

Jeżeli Hogwarts Legacy faktycznie pojawi się w maju na PS4 i Xbox One, Avalanche będzie miało do wypuszczenia jeszcze jedną wersję swojej gry. Nowy hit WB Games ma bowiem zadebiutować na Nintendo Switchu 25 lipca.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Harry Potter | Avalanche Studios
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy