Reklama

Precinct: Zbiórka na Kickstarterze anulowana, rusza kolejna

Precinct to duchowy następca stareńkiego Police Questa.

Gra tworzona jest przez studio Jim Walls Reloaded i w połowie lipca uruchomiono na Kickstarterze zbiórkę pieniędzy na projekt. Niestety akcja cieszyła się szczególnym powodzeniem, w związku z czym zdecydowano się ją przerwać.

Na stworzenie gry developerzy potrzebowali 500 tysięcy dolarów, jednak do tej pory zebrano tylko 85,76 tysiąca dolarów, a do końca akcji pozostało zaledwie dziesięć dni. Nic więc dziwnego, że twórcy Precinct zdecydowali się na przerwanie i tak skazanej na porażkę zbiórki.

Nie oznacza to jednak, że zespół się poddaje - nic z tych rzeczy. Na oficjalnej stronie gry uruchomiono oddzielną kampanię, w której głównym celem jest zgromadzenie 400 tysięcy dolarów. Wyznaczono też trzy progi - gdy zebranych zostanie 25 tysięcy dolarów, pokazany zostanie ogólny zarys pomysłu na produkcję. 90 tysięcy dolarów to już pokaz gry, a 250 tysięcy dolarów oznacza powstanie jej dema. Jako że jest to prywatne przedsięwzięcie, termin jego końca nie został wyznaczony.

Reklama

Ponadto jak mówi w rozmowie z Joystiqiem Robert Lindsley, prezes Jim Walls Reloaded, dzięki temu developerzy nie muszą wydawać dodatkowych pieniędzy na nagrody dla darczyńców oraz opłaty administracyjne. Warto podkreślić, że osoby, które wspomogą projekt, nie zostaną bez niczego - otrzymają dostęp do wszystkich wersji Precinct, w tym pełnej (mowa tu też o użytkownikach, którzy wpłacą najmniejszą nawet kwotę). Pomóc możecie na stronie http://goo.gl/9Va2zc.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy