Poznaliśmy datę premiery zwiastuna GTA VI?

Jeden z najbardziej znanych na świecie influencerów zajmujących się przeciekami - Tom Henderson popełnił wpis na Twitterze, w którym przewiduje datę zwiastunu oraz premiery "GTA VI". Według mężczyzny oficjalna zapowiedź ma się pojawić w tym roku. Na debiut gry na rynku będziemy musieli jeszcze jednak trochę poczekać.

Fani oczekują "GTA VI"

"GTA VI" to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier na rynku. Rockstar od niemal dziesięciu lat nie wydał kolejnej części z serii "Grand Theft Auto". Jedyne co ujrzeli fani gry, to remaster trzech starszych części, który zresztą został bardzo mocno skrytykowany. Dlatego też wiele milionów graczy z całego świata oczekuje już "szóstki". Kilka miesięcy temu nastąpił ogromny wyciek wstępnej fazy gameplayu.

Reklama

Widzieliśmy tam próbki świata gry, wizerunki postaci i niektóre czynności, jakie będziemy mogli wykonywać w nadchodzącej części. Jednak z tego wycieku informacji nie można wyciągać zbyt daleko idących wniosków, gdyż gra na pewno bardzo mocno zmieni się w finalnym kształcie. Całkiem niedawno było głośno na temat ujawnienia oficjalnego zwiastunu ze strony Rockstara.

Teraz w tym temacie wypowiedział się na Twitterze jeden z najbardziej znanych leakerów w świecie gier wideo - Tom Henderson, prowadzący serwis insider-gaming.com. Wypowiedział się on na temat potencjalnej daty pierwszego trailera.

Znany leaker przewiduje datę zwiastunu i premiery

Mężczyzna przewiduje, że oficjalny zwiastun gry pojawi się w sieci na przełomie października i listopada tego roku. Premiera miałaby nastąpić jednak nie w przyszłym roku, a dopiero za dwa lata. Wcześniej było sporo pogłosek na temat tego, że w 2024 mielibyśmy ujrzeć na rynku tę część serii "Grand Theft Auto".

Henderson dodaje, że nie pisze o tym na podstawie poufnych informacji, a jedynie analizuje wszystkie do tej pory ujawnione informacje. Czy w takim razie na "GTA VI" będziemy musieli czekać jeszcze tak dużo czasu? Jest to możliwe, gdyż studio Rockstar Games nigdy nie spieszy się ze swoimi kolejnymi projektami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy