Powstanie kolejna część filmu Mortal Kombat. Wiemy kto będzie jej reżyserem

​Filmowy Mortal Kombat powraca, a rolę reżysera po raz kolejny obejmie Simon McQuoid.

Według niepotwierdzonych póki co informacji, na wypuszczonym jakiś czas temu reboocie serii Mortal Kombat nie zakończy się jej żywot. Autorzy uznali, że film odniósł na tyle duży sukces, że pora zabrać się za prace nad kolejną częścią. Scenariusz ma napisać Jeremy Slater, a za reżyserię po raz kolejny odpowiedzialny będzie Simon McQuoid.

Zeszłoroczny film z cyklu Mortal Kombat był reżyserskim debiutem McQuoida i to chyba całkiem udanym, bo zdominował kina w kwietniu 2021 roku. Przez jakiś czas utrzymywał się na pierwszym miejscu listy box office i nadal jest jednym z najchętniej wybieranych przez widzów platform streamingowych HBO.

Reklama

Film opowiada historię Cole’a Younga, zawodnika MMA u schyłku kariery, który okazuje się być kompletnie nieświadomym swojego pochodzenia - a co za tym idzie, nie ma pojęcia dlaczego ściga go zabójca, znany jako Sub-Zero. Jak wspomniałem, to reboot i kompletnie nowe podejście do marki, która już wcześniej obfitowała w seriale, filmy oraz oczywiście gry.

Z drugiej jednak strony, w opiniach zarzucano filmowi zbyt teledyskowy charakter i krótką ekspozycję ważnych postaci, przez co szybko stawały się płytkie i łatwe do zapomnienia. Nie wiadomo czy w najnowszym filmie Mortal Kombat zobaczymy któregokolwiek aktora z poprzedniej części. Mówi się jednak o tym, że kilka gwiazd może powrócić - na przykład Mehcad Brooks jako Jaxx.

Poprzednio w filmie zagrali m.in. Lewis Tan jako Cole Young, Jessica McNamee jako Sonya Blade, Josh Lawson jako Kano oraz Ludi Lin w roli Liu Kanga. Za scenariusz odpowiedzialni byli Greg Russo oraz Dava Callaham.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat | HBO Max

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy