Powstaje Red Dead Redemption 2 na PS5 i Xbox Series X?

​W sieci właśnie zaczęła krążyć plotka, według której Rockstar przygotowuje next-genową wersję swojego hitu sprzed paru lat - Red Dead Redemption 2. Gra miałaby trafić na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Jeśli plotka okaże się prawdą, powinna zadowolić bardzo duże grono fanów, które od dawna czeka, aż Red Dead Redemption 2 będzie możliwe do odpalenia w 60 klatkach na sekundę.

Warto zaznaczyć, że pierwsza odsłona gry została zaktualizowana i obecnie działa w lepszej rozdzielczości i w 60 fpsach. Granie w Red Dead Redemption 2 jest oczywiście możliwe na konsolach nowej generacji i sam sprzęt wpływa na poprawioną wydajność gry, ale do pełnoprawnego next-gena trochę tu brakuje.

Reklama

Bezpłatna aktualizacja, czy nowe, płatne wydanie?

Nie wiadomo na razie, czy miałaby to być aktualizacja, czy pełnoprawne wydanie, jak w przypadku remastera GTA V. Gdyby okazało się, że Red Dead Redemption 2 otrzyma bezpłatną łatkę, to z jednej strony byłby to wspaniały prezent dla fanów, a z drugiej pojawiłyby się pytania o to, dlaczego za GTA V Rockstar kazał nam płacić.

Nowa wersja na pewno wprowadziłaby możliwość uruchomienia gry w jednym z dwóch trybów: wydajności lub jakości. Wszystko to są jednak domysły. Informacja o nowej wersji pochodzi od AccountNgt, który podzielił się bardzo krótką informacją: "Nadchodzi, na razie nic więcej nie wiem". Historia pokazuje jednak, że tego typu plotki bardzo często znajdują potwierdzenie. Na razie czekamy.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Red Dead Redemption 2 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy