Reklama

Porównanie gry i filmowej wersji Uncharted

​Całkiem niezłe zestawienie, które pojawiło się Reddicie, porównuje wygląd komputerowego Sully’ego i Nathana Drake’a z wcielającymi się w bohaterów Toma Hollanda i Marka Wahlberga.

Będący adaptacja popularnej gry komputerowej film Uncharted już niedługo zadebiutuje na ekranach kin. Tym samym jedna z najbardziej kasowych serii gier komputerowych doczeka się swojej ekranizacji. Czy udanej, dowiemy się już niebawem.

Fani nie są przesadnie optymistyczni. Historia pokazuje, że filmowe adaptacje gier (i na odwrót) rzadko się udają. Tym bardziej że społeczność skupiona wokół Uncharted dość chłodno odnosiła się do wyboru aktorów, którzy wcielą się w ich ulubionych bohaterów. Jedno jest pewne - filmowcom udało się upodobnić aktorów do młodego Sully’ego i Drake’a, których widzimy w trzeciej części gry.

Reklama

Drake i Sully jak w Uncharted 3

Na szczęście są tacy, którzy są zadowoleni z obsadzenia Toma Hollanda jako Nathana Drake'a i Marka Wahlberga jako Sully'ego. Jeden z użytkowników Reddita zaprezentował, jak wyglądają wersje postaci w grach wideo w porównaniu z aktorami. Zestawienie udowadnia, że filmowcy wiedzieli, co robią.

Problem i niezadowolenie być może wynikał z tego, że myśląc o Sully’m i Drake’u często wyobrażamy sobie ich późniejsze wersje - te, które znamy z Uncharted 1, 2 i 4. W takiej konfiguracji Sully powinien być siwy, a Nathan lepiej zbudowany, z ostrzejszymi rysami twarzy. Tom Holland i Mark Wahlberg wcielają się jednak w młodsze wersje postaci. Te, które znamy z początkowych etapów Uncharted 3.

Uncharted 3: Drake's Deception ma kilka retrospekcji, które pokazują znacznie młodsze wersje Nathana Drake'a i Sully'ego i wydaje się, że są to wersje postaci, z których twórcy czerpią inspirację w nowym filmie. Filmowcy postarali się nawet o to, by stroje obu bohaterów nawiązywały do gry.

Teraz pozostaje już tylko czekać na produkcję i sprawdzić, jak scenarzyści poradzili sobie z ułożeniem historii znanych z czterech części gry w jeden, upakowany akcją obraz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy