Polska aktorka porno tworzy własną grę wideo. Co to za projekt?

"Bunny_Marthy" to influencerka, która w polskim internecie budzi wiele kontrowersji. Robi to nie tylko swoimi wpisami na Twitterze, które nierzadko mają prowokować do dyskusji i polaryzować, ale także swoją działalnością dla dorosłych. Teraz kobieta zapowiedziała, że tworzy grę wideo.

"Bunny_Marthy" budzi kontrowersje

"Bunny_Marthy" jest aktywną influencerką w mediach społecznościowych. Największy kontakt ze internautami ma za pośrednictwem Twittera, gdzie wrzuca bardzo regularnie swoje przemyślenia, opinie czy luźne komentarze do różnych sytuacji, często dotyczących dram internetowych. Kobieta stała się znana głównie dzięki działalności na stronach dla dorosłych.

Influencerka posiada aktywny swój profil w serwisie OnlyFans.com, gdzie sprzedaje swoje zdjęcia i materiały wideo wyłącznie dla dorosłej publiki. Ponadto urodzona w 1993 roku kobieta jakiś czas temu streamowała dosyć regularnie na Twitch.tv, gdzie zajmowała się w głównej mierze contentem gamingowym.

Reklama

Od pewnego czasu o streamach z udziałem "Marthy" na platformie od Amazona niewiele słychać. Okazuje się, że kobieta zajmuje się zupełnie nową działalnością. Pochwaliła się na Twitterze, że tworzy własną grę na jednym z najnowocześniejszych silników na rynku. 30-latka zapytała się swoich obserwatorów o pewne porady. Jakie odpowiedzi otrzymała?

"Bunny_Marthy" tworzy swoją grę

Polska gwiazda branży dla dorosłych ujawniła, że jej nowa produkcja będzie opierała się na silniku graficznym Unreal Engine 5 od Epic Games. Jest to silnik, który zadebiutował w końcówce ubiegłego roku w ramach 4 Rozdziału produkcji Fortnite: Battle Royale.

Teraz Polka tworzy kolejną grę opartą na tej technologii. Możemy spodziewać się zatem najwyższej jakości oprawy graficznej. Kobieta zapytała w swoim wpisie o twórców internetowych, którzy zajmują się recenzowaniem gier i dają dobry feedback.

Zapytanie zostało skomentowane przez wiele osób. Duża część polecała Remigiusza "RockAlone" Maciaszka i Borysa Nieśpielaka, jako odpowiednie osoby do tego typu recenzji. Tweet skomentował także Sergiusz "TheNitroZyniak", który również polecił się jako osoba mogąca spełnić wymagane kryteria. Wśród wymienianych twórców byli także: Tivolt, Quaz, SargeThePlayer oraz Rojo. Niestety jak na razie nie znamy szczegółów tworzącej się produkcji. Zapewne "Bunny_Marthy" poinformuje o nich publicznie, jeśli gra będzie znajdowała się na bardziej zaawansowanym etapie tworzenia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Unreal Engine 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy