Reklama

Pokemon Scarlet i Violet otrzymają nowy zwiastun

​Nintendo i Game Freak ujawniają, kiedy fani mogą spodziewać się kolejnego zwiastuna Pokemon Scarlet i Violet.

Minęły ponad trzy miesiące, odkąd Pokemon Scarlet i Violet zostały po raz pierwszy pokazane światu i chociaż Nintendo nie powiedziało za dużo, nowe startery przyciągnęły uwagę fanów. Oficjalne konto Pokemon na Twitterze ogłosiło, że jutro zostanie ujawniony nowy zwiastun Pokemon Scarlet i Violet. Możemy spodziewać się go około godziny 15:00 czasu polskiego. Z tweeta nie można dowiedzieć się niczego więcej.

Zwiastun zwiastunowi nie równy

Biorąc pod uwagę, że będzie to drugi zwiastun gry, to nie można spodziewać się zbyt wielu konkretów. Chyba nie należy jeszcze liczyć na ogłoszenie startowych wersji Pokemonów ani daty premiery. Na to przyjdzie czas, gdy hajp będzie już naprawdę duży. Bardziej prawdopodobne jest, że zobaczymy jakiś fragment mapy i potyczkę. Być może pojawią się też nowe Pokemony.

Reklama

Fani czekają także na ogłoszenie nowych regionów. Oznacza to bowiem szereg nowych Pokemonów do złapania. Eksploracja i odkrywanie to najbardziej ekscytująca część gry! Historia serii pokazuje, że nowe regiony wprowadzały do gry nawet 100 nowych Pokemonów.

Pokemon Scarlet i Pokemon Violet to najnowsze odsłony serii, które mają pojawić się na koniec 2022 roku. Gry mają mieć otwarty, możliwy do eksploracji świat, z rozsianymi wszędzie miasteczkami i Pokemonami do złapania. Każdy z regionów świata ma obfitować w unikalne dla niego Pokemony, a gracz będzie mógł wybrać jednego z trzech towarzyszy: Sprigatito, Fuecoco, i Quaxly.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy