Reklama

Pokemon GO. Trzy duże Dni Społeczności nadchodzą! Kiedy?

​Producenci z Niantic ogłosili daty nadchodzących wydarzeń Community Day w Pokemon GO. Dni Społeczności to prawdziwa gratka dla każdego łowcy i trenera małych stworków. Kiedy się odbędą?

O planach Niantic dowiedzieliśmy się z oficjalnych komunikatów opublikowanych w mediach społecznościowych, jak również na stronie i blogu samych twórców.

Daty Community Day:

  • 25 czerwca 2022 roku (sobota)
  • 17 lipca 2022 roku (niedziela)
  • 13 sierpnia 2022 roku (sobota)

Nie ogłoszono jednak żadnych innych szczegółów odnośnie tych wydarzeń. Nie wiadomo jakie unikalne stworki mogą być dostępne do złapania oraz jakie i ile bonusów przygotowali dla wszystkich graczy twórcy. Do czerwcowego Community Day pozostał już tylko miesiąc, więc wraz z postępującym czasem karty powinny być sukcesywnie odkrywane przez Niantic.

Reklama

Dzień Społeczności Pokemon GO. Co to jest?

Dzień Społeczności (tzw. Community Day) to okazja dla wszystkich graczy - trenerów Pokemon GO do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu, które odbywa się tylko raz w miesiącu.

Gracze spotykają się w parkach i lokalnych miejscach, by wspólnie partycypować w święcie, które dla całej społeczności Pokemon GO przygotowali producenci z Niantic. Na trenerów czeka wiele niespodzianek i nagród - m.in. zwiększone punkty doświadczenia, tryb Lure Module i zestawy zadań specjalnych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy