Reklama

Podano datę wydania wczesnej wersji sieciowego Conan Exiles

​Przedstawiciele firmy Funcom ujawnili, kiedy dokładnie ukaże się wczesna wersja Conan Exiles - nastawionej na zabawę sieciową produkcji osadzonej w uniwersum wykreowanym przez Roberta E. Howarda.

Testowa wersja projektu zadebiutuje 31 stycznia przyszłego roku za pośrednictwem programu Early Access na Steamie. Szczegółów na temat zawartości, która zostanie udostępniona graczom, jednak nie ujawniono.

W planach jest też wydanie wczesnej edycji na Xbox One, na których sieciówka pojawi się jednak dopiero wiosną. Posiadacze konsoli Microsoftu będą mogli zapoznać się z produkcją dzięki usłudze Preview.

W najgorszej sytuacji są obecnie właściciele ostatniej z platform docelowych gry - PlayStation 4. Na urządzeniu nie istnieje na razie żadna inicjatywa, w ramach której mogłyby być udostępniane testowe wersje powstających tytułów. Wygląda na to, ze gracze bawiący się na sprzęcie Sony muszą poczekać na premierę finalnej edycji tytułu.

Reklama

W Conan Exiles zadaniem graczy będzie przetrwanie w pełnym niebezpieczeństw świecie. Nie obejdzie się więc bez konstruowania przedmiotów, polowania na zwierzęta, a także budowania kryjówek. Oczywiście będzie też można połączyć siły z innymi graczami. Poniżej można obejrzeć najnowszy zwiastun produkcji, prezentujący fragmenty rozgrywki:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje