PlayStation Network. Gracze masowo tracą dostęp do swoich kont przez błąd Sony?

Jeśli posiadacie własne konto w usłudze PlayStation Network, to zerknijcie, czy nie zmagacie się z tym samym problemem co dziesiątki tysięcy graczy na całym świecie. W sieci zaroiło się od wpisów zwykłych użytkowników, którzy z dziwnych powodów stracili dostęp do PSN.

W poniedziałek (4.12) oraz we wtorek (5.12) zawrzało od licznych komentarzy w rozmaitych mediach społecznościowych i na forach m.in. popularnym Reddicie. Okazuje się, że wielu graczy PlayStation 4 i PlayStation 5 posiadających konto w usłudze PlayStation Network z jakiegoś powodu utraciło do niego dostęp.

Niektórzy podkreślają, że ich biblioteka liczy setki rozmaitych gier, do których teraz nie mają dostępu. Oczywiście najprawdopodobniej znaczna większość graczy, która otrzymała w ostatnich godzinach powyższą wiadomość, w żaden sposób nie złamała regulaminu i warunków korzystania z usługi.

Reklama

Mamy więc do czynienia z jakimś sporym błędem po stronie Sony. Japońska korporacja do tej pory nie wystosowała żadnego oświadczenia, chociaż niektórzy użytkownicy, którzy zdążyli skontaktować się z działem wsparcia, otrzymali odpowiedź, iż firma stale pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Po reakcjach w sieci widać, iż poszkodowanych jest bardzo wiele osób. Na ten jednak moment użytkownicy PSN, którzy z tych dziwnych powodów utracili dostęp, muszą uzbroić się w cierpliwość. Miejmy nadzieję, że Sony szybko sprosta oczekiwaniom i rozwiąże problemy graczy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: playstation network | Sony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy