PlayStation 4: Świetny zestaw dostępny w sieci Biedronka

Jeśli planowaliście w najbliższym czasie wyposażyć się w konsolę Sony, to Biedronka ma dla was naprawdę wartą rozważenia ofertę.

Dotychczas Biedronka mogła się kojarzyć graczom co najwyżej z wyprzedażami, teraz wchodzi w sprzęt. A konkretnie w PlayStation 4, które w bardzo fajnym zestawie pojawi się dzisiaj w wybranych sklepach tej sieci. Promocja trwać będzie do wyczerpania zapasów, czyli najpewniej niezbyt długo, bo zestaw (i jego cena) rządzi!

W skład zestawu wchodzi PlayStation 4 w wersji z dyskiem 1 TB oraz gry: Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a, Assassin’s Creed Syndicate oraz Watch Dogs. Biorąc pod uwagę, że ten pierwszy tytuł to w istocie trzy gry, w sumie z konsolą dostajemy ich aż pięć, wszystkie jak najbardziej grywalne!

Wszystko to wyceniono na 1699 złotych, ale konsole dostępne będą (w ramach oferty Artykuły przemysłowe) tylko w wybranych sklepach, warto więc zawczasu sprawdzić ich listę na stronie Biedronki, by nie biec do takiej, w której PlayStation 4 nie ma, nie było i nie będzie.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy