Reklama

PlayStation 4: Błąd Ce-34878-0 kasuje zapisane stany rozgrywki

Choć PlayStation 4 pojawiło się już kilka miesięcy temu, konsola wciąż cierpi na problemy wieku dziecięcego.

Jednym z nich jest błąd psujący zapisane stany rozgrywki, który dotyka dość sporą grupę graczy. Ce-34878-0 - błąd o takim oznaczeniu niektórym posiadaczom PS4 będzie śnił się po nocach. Jako koszmar. Osoby, które się na niego natykają, po chwili odkrywają, że posiadane przez nich zapisane stany rozgrywki są uszkodzone i nie można ich wczytać.

Pierwsze doniesienia o problemie pojawiły się już na początku grudnia, kiedy to użytkownicy zaczęli pisać o nim na oficjalnym, europejskim forum PlayStation. Błąd dotyka wielu użytkowników i nie jest związany z konkretnymi grami.

Reklama

Ofiarami padają takie produkcje, jak NBA 2K14, FIFA 14 oraz inne. Schemat jest taki sam - pojawia się komunikat, a następnie nie da się wczytać "sejwów". Obecnie wątek z problemem na forum PlayStation ma 36 stron.

Dopiero dzisiaj odpowiedzi z rozwiązaniem kłopotu udzielił community manager Sony - radzi autorowi tematu (założonego 4 grudnia!), aby zainstalował najnowszą aktualizacje oprogramowania PS4 i łatkę do danej gry. To - jak twierdzi - powinno pomóc.

Z kolei na łamach serwisu VG247 przedstawiciele Sony zapewnili, że badają problem. Niewykluczone, że wyeliminują go definitywnie w kolejnej aktualizacji systemu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje