PlanetSide 2: Hakerzy włamali się na serwery. Wyciekły dane

Zła wiadomość dla graczy PlanetSide 2. Jeden z najlepszych darmowych shooterów padł niedawno ofiarą ataku hakerów, w wyniku czego intruzi mogli wejść w posiadanie danych użytkowników. Co mogło wyciec?

W oficjalnym oświadczeniu przedstawiciele Sony Online Entertainment poinformowali, że hakerzy włamali się na europejskie serwery PlanetSide 2.

"Stwierdziliśmy, że niedawno nieuprawnione osoby trzecie uzyskały dostęp do jednego z naszych systemów. Nie można wykluczyć możliwości, że wasze dane (adres e-mail i hasło) zostały przez nie przejęte. Byliśmy w stanie wykryć problem szybko i podjąć wszystkie niezbędne środki, by go rozwiązać. Wasze konto jest przez nas zakodowane dla waszego bezpieczeństwa. Mimo to zdecydowaliśmy się podjąć działania zapobiegawcze, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa" - czytamy w oświadczeniu.

W związku z tym rozesłano do użytkowników, których dane mogły zostać wykradzione, maile z prośbą o zmianę hasła. Ponadto niektóre profile zostały czasowo zawieszone, ale można je odzyskać.

Czy włam dotyczy waszych kont?

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: PlanetSide 2 | Sony | Strzelanki | FPS | darmowe
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy