Reklama

Piosenkarka Ariana Grande pojawi się w mobilnym Final Fantasy: Brave Exvius

Nie lada gratka dla miłośników piosenkarki Ariany Grande oraz cyklu Final Fantasy. Artystka ujawniła, że wkrótce pojawi się w mobilnej odsłonie wspomnianej serii - Brave Exvius.

Na zachodnich rynkach produkcja ukazała się w czerwcu ubiegłego roku, trafiając na sprzęty z iOS oraz Androidem. Tytuł jest przedstawicielem japońskiej odmiany gatunku RPG. Podczas zabawy gracze wykonują zadania i toczą rozgrywające się w turach starcia z przeciwnikami.

W trakcie pojedynków użytkownicy dowodzą drużyną składającą się z maksymalnie sześciu protagonistów. Najważniejsze jednak, że do zespołu można zrekrutować bohaterów pochodzących ze wszystkich odsłon cyklu.

Wkrótce jednak do grona dostępnych postaci dołączy kolejna, ale tym razem dosyć nietypowa. Piosenkarka Ariana Grande za pośrednictwem Twittera poinformowała, że pojawi się w mobilnej produkcji.

Reklama

Szczegółów na temat przygotowywanej bohaterki nie są znane. Artystka opublikowała jednak krótkie nagranie, w którym protagonistka widoczna jest w różnych pozach. Odziana jest w kusy, czarny strój króliczka - ten sam, w którym gwiazda zdobiła swój najnowszy album zatytułowany Dangerous Woman.

Na razie jednak nie wiadomo, kiedy wydana zostanie aktualizacja z nową protagonistką. Samo Final Fantasy: Brave Exvius opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można bezpłatnie, ale w grze znalazły się opcjonalne mikropłatności.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje