Pikmin Bloom: Weekly Challenge - nowa funkcja w zostanie uruchomiona już 28 kwietnia

​Niantic - studio odpowiedzialne za hit - Pokemon GO, zapowiedziało aktualizację rozgrywki w ramach swojego innego dzieła - Pikmin Bloom. Nowa funkcja zostanie uruchomiona w czwartek (28.04) i umożliwi uczestniczenie w wyzwaniach wspólnie ze znajomymi.

Pikmin Bloom to mobilna gra w rozszerzonej rzeczywistości. Podobnie jak Pokémon Go, nagradza graczy za spędzanie czasu na zewnątrz. Gra już teraz posiada funkcję "Znajomi", która pozwala na dodawanie kontaktów za pomocą kodu znajomego lub kodu QR. Na stronie zaprzyjaźnionych graczy można zobaczyć awatary, nazwy kont i liczbę kroków wykonanych przez każdego z nich.

Już 28 kwietnia pojawi się nowa funkcja - cotygodniowe wyzwanie dla grupy znajomych. Pierwsze zadanie będzie polegało na osiągnięciu wspólnymi siłami liczby kroków określonych w motywie tygodnia. W przyszłości zostaną dodane nowe challenge. Za wykonanie wyzwania każdy z graczy otrzyma nagrodę. Dodatkowe premie w grze są przewidziane również za samo uczestnictwo.

Reklama

Jak wziąć udział w "weekly challange"? Od 28 kwietnia na ekranie głównym pojawi się opcja "aktywność". Kliknij w nią i wybierz wyzwanie, w którym chcesz wziąć udział. Następnie ustaw grupy znajomych i rozpocznijcie zabawę.

INTERIA/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy