Reklama

Pierwszy odcinek przygodówki Guardians of the Galaxy z datą premiery

Przedstawiciele studia Telltale Games ujawnili datę premiery pierwszego odcinka swojej kolejnej produkcji - przygodówki ze Strażnikami Galaktyki w roli głównej.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, debiutujący epizod ukaże się 18 kwietnia w cenie 4,99 dolarów. Rozdział - podobnie jak cztery pozostałe - zawita na PC, Xbox One, PlayStation 4, a także urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Natomiast 5 maja do sklepów trafi pudełkowa wersja produkcji, która jednak pojawi się tylko na konsolach. Nie podano zbyt wielu szczegółów, ale można założyć, że w wydaniu znajdziemy płytę z pierwszym odcinkiem i kodem, po którego aktywacji pobierzemy resztę.

Guardians of the Galaxy od studia Telltale Games przedstawi historię niezwiązaną z filmami kinowymi. Tytułowi Strażnicy Galaktyki - Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket i Groot - ruszą na poszukiwania tajemniczego artefaktu o potężnej mocy.

Reklama

Twórcy potwierdzili, że w grze pojawi się Thanos - jeden z głównych przeciwników grupy. Nie można wykluczyć, że złoczyńca spróbuje powstrzymać bohaterów, dążąc do zdobycia wspomnianego wyżej przedmiotu.

Oczywiście nie zabraknie elementów charakterystycznych dla innych produkcji developerów. Weźmiemy więc udział w sekwencjach QTE oraz podejmiemy decyzje, które wpłyną na wydarzenia w kolejnych odcinkach.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje