Reklama

Pierwszy gameplay trailer Liberated zapowiada komiksową rewolucję

Można już obejrzeć pierwszy gameplay trailer Liberated - w pełni grywalnej powieści graficznej z gatunku tech-noir, która wkrótce zadebiutuje na PC na platformach GOG i Steam, a także na Nintendo Switch (wersje na PlayStation 4 i Xbox One pojawią się później).

Sprawdź, jak ręcznie rysowana komiksowa opowieść niezauważalnie zmienia się w grę wideo, w której kryjesz się w cieniach i walczysz o przetrwanie - tak za pomocą broni, jak i własnego sprytu.

Liberated to interaktywna powieść graficzna, która łączy doznania płynące z czytania komiksu z akcją znaną z gier wideo. To historia obfitująca w wybory fabularne, akcję widzianą z bocznej perspektywy, strzelaniny, sekcje skradankowe i zagadki - które płynnie przechodzą z jednego w drugie z komiksowego panelu na panel.

Reklama

Fabuła Liberated jest osadzona w niedalekiej przyszłości, w rzeczywistości, w której stechnicyzowane społeczeństwo niezauważenie wpadło w sidła dyktatury. Władza korporacji, sankcjonowana przez rząd dezinformacja, policyjny nadzór i utrata prywatności doprowadziły do powstania świata pełnego odcieni szarości, gdzie nic nie jest jednoznacznie dobre albo złe. W Liberated prawda jest względna, zaś gracz będzie mógł jej zakosztować z perspektywy obu stron konfliktu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy