Reklama

Pierwsze spojrzenie na Cyberpunk 2077 na konsoli

​Po wielu latach oczekiwania, CD Projekt Red dość niespodziewanie zdecydował się pokazać wczoraj pierwsze ujęcia z Cyberpunk 2077 uruchomionego na konsoli. Dokładnie rzecz ujmując, mowa o Xbox One oraz Xbox Series X, na zmianę. Przygotowano montaż scen z oznaczeniem, na co patrzymy.

"W specjalnym odcinku Night City Wire studio zaprasza graczy do zapoznania się z rozgrywką z Cyberpunka 2077 uchwyconą na konsolach Xbox One X, jak również Xbox Series X w trybie wstecznej kompatybilności" - napisano w ogłoszeniu tego dość niespodziewanego wydarzenia z produkcji.

Jak widać, odsłona Xbox One włączana jest nadal na Xbox Series X, w ramach kompatybilności wstecznej. To może przekładać się na działanie lepsze niż bezpośrednio na urządzeniu. Można więc powiedzieć, że futurystycznej produkcji w wersji Xbox One jeszcze nie widzieliśmy na oczy.

Reklama

"Zaprezentowane wideo daje kolejny przedsmak tego, co czeka na graczy w świecie mrocznej przyszłości. W planach jest również udostępnienie rozgrywki z PlayStation - konkretna data zostanie ujawniona wkrótce za pośrednictwem oficjalnych kanałów gry" - dodaje CD Projekt w ogłoszeniu.

Cyberpunk 2077 ukaże się - miejmy nadzieję - 10 grudnia na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Stadię. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja z usprawnieniami na nowe urządzenia.

Gameplay przedstawia zadanie fabularne, w ramach którego poszukujemy zaginionej osoby, z pomocą znajdującego się w naszej głowie Johnny’ego Silverhanda. Można oglądać bez obaw, ponieważ materiał zostały pocięty tak, by uniknąć zdradzania jakichkolwiek większych spoilerów.

Otrzymujemy więc spojrzenie na przejażdżkę po mieście - wyjątkowo pozbawionym przechodniów na ulicach, co wygląda dość mało futurystycznie. Jest też eksploracja, sporo dialogów oraz walka, a więc wszystko, co potrzebne. Aktualnie oglądaną wersję ujawnia napis w lewym górnym rogu ekranu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy