Reklama

Pierścionek? Gracze oświadczają się PS5

​Po co komu pierścionki, skoro jest PlayStation 5? Konsola nowej generacji okazuje się być popularnym sposobem na oświadczyny, zwłaszcza w obliczu przedłużającej się pandemii koronawirusa. Ostatnio w sieci pojawił się nie jeden, lecz kilka przykładów na takie kreatywne podejście do dalszej drogi życia.

Nie da się jednocześnie ukryć, że PlayStation 5 to obecnie towar prawdziwie deficytowy i wkrótce może się okazać, że konsole faktycznie będą droższe niż diamenty. Patrząc na ceny zamówień przedpremierowych na serwisach aukcyjnych w Polsce, dużo już do takiego stanu rzeczy nie brakuje.

Reklama

"Mowa dziewczyna była bardzo podekscytowana, że udało mi się zdobyć dla nas PS5. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że to nie wszystko" - raportuje niejaki "Rican2153", chwaląc się zdjęciem przedstawiającym pierścionek właśnie na tle nowej konsoli japońskiego producenta.

Jest też niejaki Den, który przygotował specjalną okładkę gry z napisem "czy wyjdziesz za mnie?", którą włożył pomiędzy kopie Assassin’s Creed Valhalla oraz Demon’s Souls. Jolene najwyraźniej się zgodziła, ponieważ to właśnie ona pozuje do zdjęcia - z pierścionkiem umieszczonym już na palcu.

Trend oświadczyn w grach wideo nie jest szczególnie nowy - twórcy niekiedy przygotowują specjalne elementy do umieszczenia w wirtualnych światach. Oświadczanie się przy okazji zakupu PlayStation 5 to jednak coś nowego i pozostaje mieć nadzieję, że szczepionka na koronawirusa nadejdzie wkrótce.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje