Reklama

Petsbury – zbuduj wirtualne schronisko i pomóż prawdziwym zwierzakom

​Garmory, studio odpowiedzialne między innymi za grę MMORPG Margonem, przedstawia Petsbury - tytuł na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Petsbury to symulator schroniska dla zwierząt, w którym gracze nie tylko mogą zaopiekować się wirtualnymi zwierzętami, ale także pomagają tym prawdziwym, które są w schroniskach.

W Petsbury gracz wciela się w mieszkańca miasteczka, który odziedziczył działkę po dziadku i zdecydował się założyć na niej schronisko. Od teraz bohater gry musi znajdować bezdomne zwierzaki, leczyć je, opiekować się nimi i oczywiście szukać dla nich nowych domów. Bardzo ważna jest też rozbudowa schroniska, dzięki której będziemy w stanie jeszcze lepiej pomóc pupilom.

Reklama

Petsbury jest grą nietypową z jednego ważnego powodu - dokonując w niej mikropłatności gracze wspierają szczytny cel. Część dochodów z tytułu przekazywana jest na schroniska dla zwierząt i współpracę z Fundacją Karmimy Psiaki z Krakowa, która swoją opieką obejmuje 16 schronisk w całej Polsce, a dzięki jej działaniom nowy dom znalazło niemal 800 psiaków. Petsbury jest grą skierowana do młodszych graczy, która nie tylko uczy pozytywnych zachowań i ma na celu uwrażliwienie graczy na temat porzuceń zwierząt, ale również zawiera w sobie szlachetną ideę.

Więcej informacji na temat gry można uzyskać bezpośrednio od ekipy podczas imprezy Poznań Game Arena, w dniach 6 - 8.10.2017. Stoisko Petsbury znajduje się w hali 5A, na miejscu numer 55.

Grę pobrać można za pośrednictwem Google Play Store na urządzenia z systemem Android oraz za pośrednictwem App Store na urządzenia z systemem iOS.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje