Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Papieski Mech i walka w Watykanie ukazane na zwiastunie Serious Sam 4

​Watykan oraz papamobile, który w tym przypadku nie jest pojazdem dla Ojca Świętego, a śmiercionośnym mechem, pojawią się w grze Serious Sam 4. Do jednych z naszych zadań będzie należeć obrona Placu Świętego Piotra.

Serious Sam 4 to gra, w której nie zabraknie ogromnej ilości akcji, ale jak się okazuje również kontrowersji. Najnowszy zwiastun zdradza nam bowiem, że podczas szalonych przygód weźmiemy udział w walkach rozgrywających się w Watykanie, zaś do naszej misji będzie należeć obrona Placu Świętego Piotra.

Reklama

Papamobile nie będzie dobrze nam znanym z rzeczywistości pojazdem dla papieża, ale wielkim mechem przygotowanym podobno na polecenie samego Ojca Świętego. Jednak to oczywiście nam przyjdzie zasiąść za sterami tej maszyny, żeby wyeliminować nacierające na Watykan niebezpieczne grupy przeciwników z piekła rodem.

Na materiale widzimy także ogromnego potwora, którego macki oplatają słynne budowle i z którym należy się zmierzyć. Bez wątpienia obecność Watykanu oraz papieski mech to żart ze strony twórców, pytanie jednak, czy nie zostanie on uznany za zbyt kontrowersyjny?

W grze nie zabraknie innych pojazdów natomiast autorzy twierdzą, że pokierujemy m.in. motocyklem, quadem czy nawet kombajnem. Akcja czwartej części rozgrywa się przed wydarzeniami opowiedzianymi w trójce, tym razem ukazując początek inwazji dokonanej przez armię głównego antagonisty trzeciego epizodu Mentala.

Założenie cyklu nie zmieniło się również w czwórce i gra nadal polega na sukcesywnym pokonywaniu kolejnych postawionych przed nami hord wrogów. Oprócz klasycznych broni, czyli piły łańcuchowej oraz miniguna do dyspozycji grającego oddano m.in. półautomatyczną strzelbę. Warto wspomnieć, że system Legion pozwolił deweloperom na wygenerowanie na poziomie nawet 10 tysięcy oponentów na raz, co skutecznie utrudni nam całą zabawę.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Serious Sam 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje