Pamiętacie Raymana? Pięć gier z tej kultowej serii kupicie za grosze!

Rayman uchodzi za jedną z najbardziej legendarnych serii gier platformowych w historii gamingu. Na platformie GOG.com pojawiła się wyjątkowa promocja - aż pięć produkcji z cyklu zakupicie po wyjątkowo niskich cenach ze zniżkami sięgającymi aż 80% pełnej ceny.

Historia Raymana zaczęła się w 1995 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza pełnoprawna gra wyprodukowana przez projektanta Michela Ancela pod wydawnictwem francuskiego Ubisoftu. Pierwsze wydanie trafiło na platformę PC (MS-DOS), PlayStation, Atari Jaguar i Segę Saturn.

Rayman bardzo ciepło został przyjęty przez społeczność graczy. Tytuł docenili również krytycy, przyznając grze wysokie noty. Pokłosiem komercyjnego sukcesu było sprzedanie aż 400 tys. egzemplarzy gry w zaledwie kilka tygodni od premiery. Cztery lata po pierwszej odsłonie na rynku ukazała się druga część - Rayman 2: The Great Escape.

Reklama

Sukces marki owocował projektowaniem i wydawaniem kolejnych tytułów pod szyldem Rayman. Najnowsza pełnoprawna odsłona (nie licząc odświeżonych tytułów) trafiła na sklepowe półki w 2013 roku.

W polskim serwisie dystrybucji gier cyfrowych GOG pojawiła się ciekawa oferta na gry z serii Rayman. Aż pięć tytułów przeceniono o 75 i 80%. W konsekwencji gry możecie zakupić w cenach dosłownie po kilka złotych za sztukę.

Poniżej przedstawiamy pełną ofertę:

  • Rayman 2: The Great Escape - 4,99 zł (75% zniżki)
  • Rayman Forever - 4,99 zł (75% zniżki)
  • Rayman Raving Rabbids - 4,99 zł (75% zniżki)
  • Rayman 3: Hoodlum Havoc - 4,99 zł (75% zniżki)
  • Rayman Origins - 7,99 zł (80% zniżki)

Jak widać, za wszystkie gry z oferty zapłacicie łącznie nie więcej niż 30 zł. Poszczególne wybrane tytuły zakupicie nawet za 4,99 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rayman Legends | GOG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama