Reklama

Rayman Origins - Ubisoft rozdaje grę za darmo

​Ciąg dalszy obchodów 35. rocznicy powstania Ubisoftu. Tym razem gracze otrzymali od francuskiego producenta i wydawcy grę Rayman Origins.

Co prawda najgorętszy okres w branży jest już za nami, ale gracze nie mogą narzekać na brak atrakcji i okazji do zabawy. W tym także darmowej. Ubisoft w ramach obchodów swoich 35. urodzin udostępnił kolejny bezpłatny tytuł. Tym razem jest to kolorowa, zabawna platformówka Rayman Origins.

W porównaniu do wydawanych przez Ubisoft ostatnimi laty gier Rayman Origins to prawdziwa perełka. Produkcja ta to przedstawicielka niezbyt już dziś popularnego gatunku dwuwymiarowych platformówek. Jej premiera miała miejsce w 2011 roku. Dwa lata później Francuzi wydali na świat sequel - Rayman Legends. Od tamtej pory wciąż czekamy na wieści o kontynuacji serii stworzonej przez Michela Ancela (tego samego, któremu zawdzięczamy Beyond Good & Evil).

Reklama

14 grudnia na Twitterze Ubisoft poinformował, że Rayman Origins można pobrać za darmo z platformy Ubisoft Store. Promocja potrwa do 22 grudnia, więc warto się pospieszyć.

Rayman Origins ukazał się na PC, Wii, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz Nintendo 3DS, ale jego darmową kopię pobierzemy wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Jednak nie musicie przejmować się wymaganiami. Grę da się spokojnie uruchomić nawet na leciwym komputerze. Wystarczy do tego piętnastoletni procesor oraz, 1 GB pamięci RAM oraz karta graficzne ze 128 MB pamięci RAM.

Ubisoft w ramach obchodów 35. urodzin udostępnił wcześniej trzy inne gry: Assassin's Creed Chronicles Trilogy, Splinter Cell Chaos Theory oraz Anno 1404 History Edition. To prawdopodobnie nie koniec niespodzianek dla graczy. Wkrótce możemy oczekiwać kolejnych darmowych atrakcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy