Reklama

Ostatnie poprawki Fallouta 4

Bethesda zdradziła, że tytuł jest praktycznie gotowy.

Według słów Pete’a Hinesa, prace nad czwartą odsłoną serii skupiają się obecnie na doszlifowywaniu niektórych elementów. Twórcy gry chcą wyeliminować jak największą ilości niedociągnięć, żeby tytuł był grywalny już w dniu premiery.

Hines podczas wywiadu dla Examinera stwierdził: "Na tę chwilę wszystko po prostu polerujemy, ulepszamy, balansujemy, optymalizujemy i poświęcamy się milionom innych rzeczy, które trzeba dopiąć, aby ukończyć pracę nad grą".

"Teraz mamy inne wyzwania. No, przynajmniej nie musimy się już starać rozgryźć, jak działa system walki. Te rzeczy zostały już załatwione, obecnie skupiamy się na realizowaniu jak największej ilości rzeczy, które zaplanowaliśmy" - dodał Hines.

Reklama

Bethesda ma już niewiele czasu na wprowadzenie wszystkich poprawek. Ekipa wydaje się być zgrana i wszystko powinno zostać zrealizowane, zanim gra trafi do sprzedaży. Premierę Fallout 4 ustalono na 10 listopada bieżącego roku. Produkcja tworzona była z myślą o platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje