Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ostatnie poprawki Fallouta 4

Bethesda zdradziła, że tytuł jest praktycznie gotowy.

Według słów Pete’a Hinesa, prace nad czwartą odsłoną serii skupiają się obecnie na doszlifowywaniu niektórych elementów. Twórcy gry chcą wyeliminować jak największą ilości niedociągnięć, żeby tytuł był grywalny już w dniu premiery.

Reklama

Hines podczas wywiadu dla Examinera stwierdził: "Na tę chwilę wszystko po prostu polerujemy, ulepszamy, balansujemy, optymalizujemy i poświęcamy się milionom innych rzeczy, które trzeba dopiąć, aby ukończyć pracę nad grą".

"Teraz mamy inne wyzwania. No, przynajmniej nie musimy się już starać rozgryźć, jak działa system walki. Te rzeczy zostały już załatwione, obecnie skupiamy się na realizowaniu jak największej ilości rzeczy, które zaplanowaliśmy" - dodał Hines.

Bethesda ma już niewiele czasu na wprowadzenie wszystkich poprawek. Ekipa wydaje się być zgrana i wszystko powinno zostać zrealizowane, zanim gra trafi do sprzedaży. Premierę Fallout 4 ustalono na 10 listopada bieżącego roku. Produkcja tworzona była z myślą o platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Autor: Łukasz Morawski

Dowiedz się więcej na temat: Fallout 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje