Reklama

Omijanie przeszkód w mobilnym Road Hopper: Crazy Santa od Vivid Games

​Okres bożonarodzeniowo-noworoczny za nami, ale istnieje możliwość, by wrócić do świątecznej atmosfery - wirtualnie. To wszystko dzięki Road Hopper: Crazy Santa - mobilnej produkcji wydanej przez polskie Vivid Games.

Za powstanie gry odpowiada niezależne studio Art Dynasty, które składa się z zaledwie trzech osób. Mechanizmy rozgrywki są stosunkowo proste - głównym zadaniem jest omijanie pojawiających się na ekranie przeszkód.

Gracze przejmują kontrolę nad pięcioma postaciami, które są ustawione w jednej linii. Zabawa polega na stukaniu palcem w wyświetlacz, dzięki czemu bohaterowie podskakują unikając między innymi nadjeżdżających samochodów czy nadlatujących samolotów.

W produkcji znalazło się kilka lokacji, w tym miasto czy obszar umiejscowiony na terenie Transylwanii. Jedna z dostępnych map nawiązuje do Bożego Narodzenia - jest śnieg i ozdoby świąteczne. Wśród protagonistów są zaś czerwononosy renifer Rudolf, bałwan, elf oraz święty Mikołaj.

Reklama

Road Hopper: Crazy Santa opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł można pobrać bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Tytuł doskonale sprawdza się jako szybki przerywnik podczas wolnych chwil w ciągu dnia (można szybko uruchomić i rozegrac kilka partii), ale w praktyce trzeba uważać - Road Hopper wciąga bez reszty! Poniżej można obejrzeć zwiastun gry:

Road Hopper: Crazy Santa - pobierz grę z App Store | pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje