Ogłoszono nową postać do Tekken 7, to… premier Polski

​Tego się nie spodziewaliśmy - premier Polski będzie kolejnym grywalnym zawodnikiem wydanym w ramach DLC do gry Tekken 7. Tym samym, w końcu będziemy mogli się przekonać, czy nasi politycy są mocni jedynie w gębie.

To nie jest prima aprilis i na trwającym właśnie konwencie Japan Fighting Game Publishers Roundtable studio Bandai Namco ogłosiło nową postać, która dołączy do grona zawodników najnowszej odsłony kultowej bijatyki. Będzie nią premier Polski.

Oczywiście będzie to fikcyjna postać, a do tego kobieta, więc jeśli ktoś liczył na nawiązanie do rzeczywistych postaci, to może poczuć się nieco rozczarowany. Twórcy przygotowują już pełnoprawny trailer, a na razie musimy zadowolić się jedynie bardzo krótkim teaserem.

Na chwilę obecną nie poznaliśmy jeszcze nawet imienia postaci, a nie wiemy też, jakim stylem będzie walczyć. Co ciekawe jednak, Bandai Namco przygotowując nową zawodniczkę konsultowało się z polską ambasadą w Tokio, a potwierdzono także, że wygląd postaci nie był wzorowany na żadnej z byłych premier Polski (internauci doszukują się raczej podobieństwa do Ciri z Wiedźmina 3 od CD Projekt Red).

Reklama

Będzie ona częścią DLC 18/19, które zostanie udostępnione dla graczy już na wiosnę. Przypominamy, że Tekken 7 jest dostępne na platformach: PS4, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Siódma odsłona tej serii ma już niemal 6 lat na karku, ale jest nieustannie rozwijana przez twórców, którzy wypuszczają nowe sezony z kolejnymi zawodnikami, a do tego mocno wspierają scenę turniejową. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tekken 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama