Reklama

Oferta PS Plus na listopad - Bulletstorm, Yakuza Kiwami

​Sony nieco się pośpieszyło i już dzisiaj wiemy, jakie produkcje udostępni bez dodatkowych opłat abonentom usługi PlayStation Plus w przyszłym miesiącu. Wydaje się, że może to być odpowiedź na wyjątkowo słabą ofertę w październiku - już teraz gracze wiedzą, że listopad będzie ciekawszy.

Obecnie ujawniono dwie pozycje z listopadowej oferty: polską strzelankę Bulletstorm oraz japońską grę akcji Yakuza Kiwami, remake pierwszej części serii Yakuza. Pozostałe części składowe listy poznamy już w bardziej standardowym terminie, a więc na przełomie października i listopada.

Pierwszy tytuł, efekt pracy studia People Can Fly z Warszawy, debiutował już w 2011 roku. Akcja toczy się w XXVI wieku, a gracze wcielają się w Graysona Hunta, dowódcę oddziału Dead Echo, który pod przywództwem generała Sarrano wykonuje moralnie niewygodne misje na terenie Konfederacji Planet.

Reklama

Strzelanka wyróżnia się nietypowym systemem punktowego nagradzania za każde zabójstwa, w zależności od tego, jak efektowny jest zgon przeciwnika. Do tego mnóstwo wymyślnych przekleństw, wartka akcja, perspektywa pierwszej osoby oraz działanie w oparciu o Unreal Engine 3.

O Bulletstorm przypomniano sobie w kwietniu ubiegłego roku, gdy People Can Fly we współpracy z firmą Gearbox Software przygotował wsparcie dla współczesnych konsol: PS4 oraz Xbox One. Ponownie wydano także odsłonę na PC, tym razem już nie na platformie Gameas for Windows Live, lecz na Steamie.

Yakuza Kiwami to japońska gra akcji, wydana po raz pierwszy w styczniu 2016 roku, początkowo wyłącznie w Japonii. Premiera światowa na PS4 nastąpiła dużo później, bo dopiero w sierpniu 2017 roku. W planach jest jeszcze konwersja na komputery osobisty, jeszcze bez daty premiery. Tytuł stanowi remake pierwszej części serii Yakuza, z 2005 roku.

Usługa subskrypcji PS Plus pozwala nie tylko pobierać każdego miesiąca gry bez dodatkowych opłat, ale otwiera także drogę do zabawy sieciowej na konsolach PlayStation. Kosztuje 33 za miesiąc, 100 zł za trzy miesiące z góry lub 240 zł za cały rok z góry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama