Reklama

Odświeżona edycja The Elder Scrolls V: Skyrim z nową łatką

​Firma Bethesda opublikowała kolejną aktualizację odświeżonego The Elder Scrolls V: Skyrim. Poprawka eliminuje kilka istotnych błędów.

Na PC łatka oznaczona numerem 1.2 ukazała się już w piątek, ale w wersji beta. Teraz twórcy gry udostępnili finalną edycję, która trafiła na komputery osobiste oraz PlayStation 4. Posiadacze konsol Xbox One muszą uzbroić się w cierpliwość - patch otrzymają w ciągu kilku najbliższych dni.

Autorzy rozwiązali przede wszystkim problemy, które pojawiły się wraz z poprzednią aktualizacją - 1.1. Usprawniono ogólną stabilność oraz wydajność produkcji, a także wyeliminowano kłopoty z nieprawidłowym generowaniem płynącej wody.

Reklama

Pozbyto się również błędu, który na PC uniemożliwiał korzystanie ze skrótu klawiszowego ALT + Tab. To jednak nie wszystko - po instalacji łatki, gra nie wyłącza się już przy próbie transformacji bohatera z wilkołaka w człowieka.

Nie zabrakło również ulepszeń dotyczących stworzonych przez graczy modyfikacji. Produkcje nie "wysypuje się" po zmianie kolejności wczytywanych modów, wprowadzono też ogólne usprawnienia związane z ich przeglądaniem.

Odświeżona edycja The Elder Scrolls V: Skyrim dostępna jest na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama