Nowy tytuł wkrótce dołączy do Origin Access

Wczoraj informowaliśmy, że amerykański wydawca udostępnił w ramach programu "Specjalny Prezent" jedną z odsłon Medal of Honor osadzoną w czasach II Wojny Światowej.

Tymczasem poznaliśmy tytuł, który dostępny będzie od przyszłego tygodnia dla posiadaczy abonamentu Origin Access na PC. Electronic Arts ponownie postawiło na produkcję zewnętrznego dewelopera.

Od 5 kwietnia bieżącego roku subskrybenci dodadzą do swojej biblioteki gier produkcję o tytule The Banner Saga. Jest to kolejna pozycja, zaraz po This War of Mine od warszawskiego 11bit Studios, która nie została wyprodukowana przez żadne studio należącego do Electronic Arts. Można się więc spodziewać w przyszłości jeszcze większej ilości dzieł zewnętrznych firm, nie mających teoretycznie zbyt wiele wspólnego z Elektronikami.

Reklama

The Banner Saga zadebiutowało 14 stycznia 2014 roku (światowa data premiery) na komputerach osobistych, konsolach obecnej generacji oraz urządzeniach mobilnych. Jest to przedstawiciel turowych RPG-ów inspirowanych mitologią nordycką, cechujący się piękną, rysowaną oprawą wizualną. 19 kwietnia br. do sprzedaży powinna trafić oficjalna kontynuacja, również stworzona przez studio Stoic.

Autor: Łukasz Morawski

Ekspert Ceneo
Dowiedz się więcej na temat: The Banner Saga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy