Reklama

Nowy trailer Injustice 2 przedstawia postać Flasha

Warner Bros. nie próżnuje i dosłownie zasypuje nas następnymi materiałami poświęconymi bijatyce Injustice 2. Najnowszy prezentuje postać Flasha.

Obecność bohatera - który pojawił się w poprzedniej części cyklu - twórcy produkcji potwierdzili już jakiś czas temu. Heros potrafi poruszać się z ogromną prędkością, co przydaje mu się w walce z przeciwnikami.

Pod maską ukrywa się Barry Allen - naukowiec, który otrzymał swoją szybkość w wyniku wypadku w laboratorium. W pierwszej odsłonie serii pomagał Reżimowi dowodzonemu przez Supermana, ale ostatecznie opuścił Człowieka ze Stali.

W kontynuacji Flash postara się odkupić swoje winy. Wraz z Batmanem oraz pozostałymi towarzyszami spróbuje zapewne powstrzymać nie tylko Kryptończyka, ale także armię inteligentnego goryla Grodda.

Reklama

Injustice 2 zadebiutuje w przyszłym miesiącu - 19 maja. Produkcja trafi na dwie platformy sprzętowe - konsole Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany zwiastun koncentrujący się na "najszybszym człowieku na Ziemi" obejrzeć można poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje