Nowy Spiderman już niebawem

Użytkownicy PlayStation 4 mają kolejny powód do radości, ponieważ zbliża się premiera najnowszej odsłony gry z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej.

Produkcja od studia Insomniac Games ma pojawić się wyłącznie na najnowszej generacji konsoli od Sony i opowiadać historię niepowiązaną z innymi grami czy filmami ze Spidermanem w roli głównej. Zapewne pojawią się luźne nawiązania, ale fabuła gry ma być świeżą porcją przygód Petera Parkera.

Zgodnie z opublikowanymi do tej pory fragmentami rozgrywki, można spodziewać się dynamicznej gry akcji, z mechaniką przypominającą tę znaną z serii gier o Batmanie. W Internecie pojawiły się doniesienia, że pierwsze, bardziej szczegółowe informacje o tytule, mają pojawić się już w maju, wraz z premierą nowego numeru popularnego miesięcznika dla graczy - GameInformer, wydawanego w Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Potwierdził to sam redaktor naczelny magazynu - Andrew Reiner, dodając, że grał już produkcję i ma sporo do ujawnienia. Spiderman to kolejny głośny tytuł ekskluzywny, przygotowany tylko dla użytkowników Playstation 4, który swoją premierę będzie miał w 2018 roku. Nie ma jeszcze ustalonej dokładnej daty premiery, ale wszelkie spekulacje mówią o drugiej połowie roku. Poniżej można obejrzeć fragment z rozgrywki:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: spiderman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy