Reklama

Nowe materiały z Destiny 2 prezentują mapę Vostok. Wystartowała też zamknięta beta

W sieci pojawiły się następne nagrania poświęcone Destiny 2. Filmy przedstawiają lokację Vostok, a także nową subklasę Warlocka. Jednocześnie wystartowała już zamknięta beta gry.

Redakcja serwisu IGN kontynuuje udostępnianie materiałów prezentujących różnorodne elementy powstającej produkcji studia Bungie. Kolejne trzy pokazują mapę, która przeznaczona jest do zmagań pomiędzy graczami.

Lokacja osadzona jest jednak w obszarze znanym z dodatku Rise of Iron z poprzedniej części. Plansza znajduje się na terenie Felwinter Peak - poziomu, który w pierwowzorze służył do spotkań ze znajomymi, a także podejmowania się różnego rodzaju aktywności.

Przygotowane filmy przedstawiają również fragmenty kilku meczy stoczonych na mapie Vostok. W jednym z nagrań rywalizację rozegrano Dawnbladem, czyli subklasą Warlocka, która w sequelu zastąpi sunsingera z oryginału. Bohater na swoim wyposażeniu posiada nie tylko broń palną, ale też miecz. W innym materiale pokazano zaś rozbudowaną wersję Strikera i Sentinela - specjalnych odmian Titana.

Reklama

Natomiast wczoraj na PlayStation 4, a dzisiaj na Xbox One rozpoczęła się zamknięta beta gry. W testach mogą wziąć udział osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na tytuł. Pozostali będą mogli sprawdzić produkcję od 21 lipca. Posiadacze PC na swoją kolej poczekają do sierpnia.

Pełna wersja Destiny 2 ukaże się 6 września na konsolach, zaś na komputerach osobistych zadebiutuje 24 października. Wspomniane nagrania opublikowane przez serwis IGN można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Destiny 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama