"Norweski Kratos" zadziwił świat. Skoczył z ogromnej wysokości do tafli śniegu

Osiągnięcia Kena Stornesa, który stylizuje się na słynnego Kratosa z serii gier wideo God of War, odbijają się coraz szerszym echem. Norweg postanowił podjąć się kolejnego ekstremalnego wyzwania. Ten skok może przejść do historii - nagranie z niego podbija właśnie sieć.

Ken Stornes to weteran piechoty bojowej, który zasłynął w Internecie z realizacji wielu ekstremalnych rzeczy, które uwieczniał na filmach na swoim kanale na platformie Instagram. 35-latek swoimi gabarytami, aparycją i artefaktami, stylizuje się na głównego bohatera serii gier God of War. Mowa oczywiście o Kratosie.

Na licznych filmikach Stornes wyróżnia się długą bujną brodą, umięśnioną sylwetką czy charakterystycznymi toporami, którymi włada Kratos. Norweg na swoim koncie ma już kilka prominentnych osiągnięć. Kilka miesięcy temu Stornes pobił rekord świata w death divingu. Jest to ekstremalna dyscyplina polegająca na skoku z ogromnej wysokości z wyciągniętymi ramionami najczęściej do głębokiego zbiornika wodnego. Lądowanie podczas tego skoku odbywa się w pozycji "kuli armatniej" lub "na szczupaka".

Reklama

Ken Stornes ponownie zadziwia świat

"Norweski Kratos" pobiciem rekordu nie zakończył jednak swoich ekstremalnych zmagań. Kolejne jego osiągniecie również może przejść do historii. Stornes opublikował kolejny film w swoich mediach społecznościowych, prezentujący skok z gałęzi ogromnego drzewa do głębokiej warstwy śniegu.

Nagranie potrafi zmrozić krew w żyłach zwłaszcza w momencie samego lotu, kiedy weteran piechoty przygotowuje się do lądowania idealnie w pozycji "na brzuch", cały czas nie rozstając się w ręce ze swoim słynnym toporem. Jak napisał sam bohater filmu: "Sztuka polega na tym, by być twardszym od dna".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kratos | God of War
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama