Nightingale bez konieczności połączenia z internetem. Tryb offline już dostępny

Debiut długo wyczekiwanej funkcji idzie w parze z innymi nowościami. Wersja 0.3 wprowadza możliwość budowania z użyciem magazynu, zmiany dotyczące poziomu przeciwników oraz wiele więcej.

Dziś Inflexion Studios wydało aktualizację oznaczoną numerem 0.3 dla Nightingale - gry, w której zabawa oparta jest na survivalu i craftingu. Update wprowadza bardzo wyczekiwany przez graczy tryb offline. Oprócz niego, aktualizacja dodaje również opcję umożliwiającą budowania z wykorzystaniem magazynu, zmiany w wariantach występujących wrogów, nowych przeciwników typu Bound, wydarzenie społecznościowe i wiele więcej.

Nightingale - prezentacja aktualizacji 0.3

Tryb offline pozwala graczom eksplorować świat Nightingale bez konieczności połączenia z internetem, nawet podczas serwerowych prac konserwacyjnych. Tryb będzie stale rozwijany, a w najbliższej przyszłości zostanie wzbogacony o takie funkcje jak zapisy w chmurze czy możliwość migracji z trybu online. Deweloperzy będą pracować również nad jego wydajnością. Warto śledzić informacje o nadchodzących w najbliższych miesiącach aktualizacjach, by pozostać na bieżąco ze wszystkimi zmianami. 

Reklama

Wersja 0.3 wprowadza również możliwość budowania z użyciem magazynu, która znacząco usprawnia działanie tej mechaniki. Od dziś gracze mogą zmierzyć się również z nowymi stworzeniami występujących w różnych wariantach, których unikalny wygląd oraz skrywane łupy będzie zależny od poziomu trudności danego świata. Ponadto gracze mogą stawić czoło nowym odmianom wrogów typu Bound i questom fabularnym. Sprawdzenie zmian jest wygodne, dzięki możliwości pominięcia samouczka i rozpoczęcia zabawy od wyboru startowych umiejętności postaci. 

Aby uczcić wydanie aktualizacji, uruchomione zostało specjalne wydarzenie społecznościowe. Udaj się do sprzedawcy obok Sasse w twoim świecie  Abeyance, a następnie zbieraj esencję nadziei z tajemniczych Wisps, aby wymieniać ją na nagrody.

Nightingale to gra typu PvE, w której pierwsze skrzypce odgrywają survival i crafting. Tytuł stawia przed graczami wyzwanie odkrywania, eksplorowania i przetrwania w tajemniczym Faewilds, a akcja produkcji osadzona jest w świecie inspirowanym wiktoriańskim fantasy. Na tę klimatyczną przygodę można wyruszyć w pojedynkę lub w drużynie z maksymalnie 5 przyjaciółmi, aby przy pomocy portali podróżować do nowych krain i miejsc. Ponadto do ich zadań należeć będzie budowanie i rozwijanie swoich włości oraz walka o przetrwanie.
Nightingale jest dostępne na platformach Steam i Epic Games Store. Gra jest również częścią usługi GeForce Now,  umożliwiając graczom strumieniowanie jej z chmury w wysokiej rozdzielczości, bez obaw o czas pobierania czy wymagania sprzętowe.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Nightingale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy