Reklama

Nier Automata: The End of Yorha Edition z datą premiery na Switchu

​Podczas Nintendo Direct Mini: Partner Showcase, PlatinumGames i Square Enix ogłosili, że NieR: Automata wydana zostanie na Switchu.

Od premiery Nier Automaty minęło już 5 lat i chociaż seria dość mocno zaznaczyła swoją pozycję w branży gier, zdobyła całe mnóstwo fanów i zainspirowała tysiące artystów do tworzenia cosplayów i dodatkowych materiałów, to do tej pory była nieobecna na najlepiej sprzedającej się konsoli. To na szczęście zaraz się zmieni - Nier Automata zagości na konsoli Nintendo Switch.

Reklama

Podczas Nintendo Direct Mini: Partner Showcase Square Enix ogłosiło, że NieR: Automata - The End of YorHa Edition pojawi się na Switchu jeszcze w tym roku. PlatinumGames w końcu znalazło sposób, aby NieR: Automata działał na Nintendo Switch.

Fani Nintendo w końcu będą mogli poznać niesamowitą historię Nier Automaty

NieR: Automata - The End of YorHa Edition będzie zawierać całą zawartość DLC, a także nowe ekskluzywne kostiumy Nintendo Switch. DLC 3C3C1D119440927, wprowadzone w 2018 r. z okazji premiery konsoli Xbox, zawierało nowe walki z bossami i nowych wrogów w Koloseum, w tym bitwy z szefem Square Enix Yosuke Matsudą i byłym szefem Platinum Games Kenichim Sato. Choć wydaje się to niedorzeczne, to walki te są uważane za jedne z najtrudniejszych starć w grze.

NieR: Automata - The End of YorHa Edition ukaże się 4 października 2022 roku z rozgrywką natywną dla Switcha. To imponujące osiągnięcie, ponieważ w przeszłości gry tej wielkości były dostępne na Switchu za pośrednictwem Cloud Gaming. NieR: Automata działająca natywnie na Switchu to świetna wiadomość.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy