Nie tylko Van Damme. Kolejne światowe gwiazdy pojawią się w Mortal Kombat 1

Ogłoszenie hitowej gry Mortal Kombat 1 wywołało prawdziwy entuzjazm wśród fanów serii. Dodatkowym smaczkiem, zachęcającym do nabycia tej produkcji w wydaniu przedsprzedażowym będzie fakt, że swoją obecnością uraczy nas Jean-Claude Van Damme. Teraz jak się okazuje, u jego boku, w wyczekiwanym tytule pojawią się kolejne duże i znane gwiazdy.

Mortal Kombat 1 to największa gra z całej serii

Mortal Kombat 1 usłyszeliśmy już całkiem sporo ciekawych informacji. Wiadomo, że dzieło pojawi się na rynku we wrześniu bieżącego roku. Według słów producentów z NetherRealm, jest to najbardziej ambitny i pracochłonny tytuł z całej serii kultowej bijatyki, istniejącej na rynku od wielu lat.

Twórcy kuszą się o bardzo ciekawy zabieg, którego celem jest w pewien sposób zagranie na sentymencie starych wyjadaczy Mortal Kombat. Otóż nowa gra ma być klasycznym rebootem pierwszej odsłony całego cyklu. W praktyce oznacza to, że w produkcji spotkamy wiele znanych z pierwszej części bohaterów. Wszystko to oczywiście podrasowane zostanie licznymi nowościami (np. systemem walki, znacznie lepszą szatą wizualną i kilkoma innymi aspektami).

Reklama

Gratką dla fanów Mortal Kombat będzie fakt, że w dwóch wydaniach gry (Premium oraz Kollector’s Edition), które można nabyć w wariancie przedsprzedażowym, otrzymamy dostęp do grywalnej skórki belgijskiego aktora kina akcji z lat 90. i mistrza sztuk walki - Jeana-Claude Van Damme’a.

Na jakiej zasadzie będzie to działać w grze? Jednym z bohaterów jest znany, obecny od początku serii, legendarny Johnny Cage. W Mortal Kombat 1 postać ta ukazana będzie w dosyć osobliwej formie, a mianowicie otrzyma on skórkę z podobizną wspomnianego Van Damme’a.

Obok Van Damme'a także Travis Scott i Megan Fox?

Wieść ta oczywiście napędziła kolejne pokłady entuzjazmu wśród fanów krwawej bijatyki. Przez ten zabieg twórcy ze studia NetherRealm głęboko wierzą w komercyjny sukces ich nadchodzącego dzieła. Jak się jednak okazuje, nie jest to wszystko, co producenci przygotowali dla swoich graczy.

W podcaście Sacred Symbols Colin Moriarty, były dziennikarz nadal rzetelnie śledzący rynek związany z PlayStation, ujawnił sporo ciekawych treści. Według niego w Mortal Kombat 1 pojawi się więcej rozmaitych celebrytów. Najprawdopodobniej w grze zagoszczą: aktorka Megan Fox oraz popularny raper Travis Scott.

Oczywiście w odróżnieniu od zapowiadanej obecności Jean-Claude Van Damme’a, informacje te pochodzą z nieoficjalnych źródeł i nie zostały jeszcze potwierdzone przez Warner Bros. Tak czy inaczej zarówno Scott jak i Fox to persony cieszące się niesłabnącą popularnością w szerokiej kulturze, a pokusić się można nawet o stwierdzenie, że przynależące do elity w swoim fachu.

Wydaje się prawdopodobnym, iż zarówno Megan Fox, jak i Travis Scott mogą "funkcjonować" w kolejnej odsłonie popularnej serii bijatyk na podobnej zasadzie co wirtuoz sztuk walki z Belgii. Tożsame byłoby to z sugestiami, że wszyscy wymienieni mogą otrzymać własne skórki postaci do konkretnych grywalnych w MK 1 bohaterów.

Nadchodząca gra jawi się jako bardzo ambitny gamingowy projekt, który wygląda na to, że ma jeszcze sporo do ukazania. Już niebawem o tej produkcji dowiemy się więcej, a wszystko za sprawą wydarzenia Summer Game Fest zaplanowanego na 8 czerwca. To właśnie wtedy deweloperzy mają po raz pierwszy zaprezentować rozgrywkę z Mortal Kombat 1.

Koniecznie przeczytaj | Zielone światło dla firmy Elona Muska. Chodzi o wszczepianie chipów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox | Mortal Kombat 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy