Reklama

Need for Speed Payback wzbogaci się o opcję jazdy swobodnej w trybie sieciowym

Przedstawiciele Electronic Arts poinformowali, że w Need for Speed Payback pojawi się opcja, która pozwoli graczom jeździć swobodnie w trybie sieciowym.

Akcja wydanej w listopadzie produkcji osadzona jest w mieście Fortune Valley. Metropolia ma otwartą konstrukcję, co oznacza, że po wirtualnym terenie można przemieszczać się - z pomocą auta - bez większych przeszkód.

Wyjątkiem jest tryb sieciowy, w którym obecnie swobodnie jeździć można tylko i wyłącznie podczas oczekiwania na zebranie odpowiedniej liczby osób do kolejnego wyścigu. Ten stan rzeczy ulegnie jednak niedługo zmianie.

Na oficjalnym koncie cyklu w serwisie Twitter w poniedziałek opublikowano wpis z życzeniami noworocznymi. W wiadomości ujawniono, że przygotowywana jest opcja pozwalająca eksplorować Fortune Valley także w wariancie wieloosobowym.

Reklama

Twórcy zamierzają udostępnić tryb w ramach bezpłatnej aktualizacji. Nie podano jednak żadnych szczegółów, w tym konkretnej daty premiery latki. Autorzy ujawnią termin, gdy tylko zostanie ustalony przez developerów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy