Reklama

Nawet szef PlayStation Studios stawia PS5 do góry nogami

​PlayStation 5 to pod względem wyglądu dość dziwna, futurystyczna konsola, z płynnymi krzywiznami i kształtami ogromnej obudowy. Jak jednak ją postawić? Pozycja w pionie jest oczywista, ale okazuje się, że z ułożeniem horyzontalnym problemy mają nawet wysokiego szczebla pracownicy Sony.

Hermen Hulst to na co dzień szef całego PlayStation Studios, a więc firmy grupującej wszystkie wewnętrzne zespoły deweloperskie japońskiej korporacji. Wydaje się, że taka osoba powinna wiedzieć, na jakim boku położyć konsolę. Jak jednak pokazało zdjęcie na Twitterze, nic z tego.

Reklama

Użytkownicy forum dyskusyjnego ResetEra dostrzegli we wpisie na Twitterze menedżera, że ten położył konsolę... odwrotnie. Być może zmylił go fakt, że w ten sposób uzyskuje łatwiejszy dostęp do napędu? Mężczyzna szybko usunął tweet, ale nie od dzisiaj wiadomo, że w internecie nic nie ginie.

Co równie ciekawe, Hulst wkrótce później wrzucił ten sam materiał wideo, ale tym razem już odpowiednio... skadrowany, by nie było widać półki z konsolą. Jest za to śmieszny kotek, któremu bardzo podobna się najwyraźniej kolorowe Bugsnax, działające nawet na odwróconym PlayStation 5.

Jeśli ktoś ma podobne wątpliwości, to przypominamy, że właściwa pozycja horyzontalna dla PS5 to ułożenie wejściem napędu Blu-ray do dołu i po lewej stronie, a do tego przy korzystanie ze specjalnej podstawki. Trudno jednak dziwić się zamieszaniu, skoro nawet szef PlayStation Studios ma problemy.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje