Naraka Bladepoint dostanie nowy tryb gry w ramach crossoveru z Fall Guys

Crossover Naraka Bladepoint i Fall Guys przyniesie nam najwyraźniej coś więcej niż tylko proste skiny. Wyjątkowe battle royale skupione na walce melee dostanie oddzielny tryb gry, Through the Fire.

Weterani Fall Guys wiedzą doskonale, jak często Mediatonic rozpoczyna nowe crossovery. Zazwyczaj był to pretekst do zaktualizowania sklepu i zmotywowania graczy do wydania kilku dodatkowych koron. W najlepszym wypadku dostawaliśmy ekskluzywny tryb gry, kilka zadań do wykonania i parę kosmetycznych przedmiotów w nagrodę.

Reklama

Tym razem crossover z Naraka Bladepoint przyniesie również trochę atrakcji dla obu strony crossovera. Do gry trafił właśnie bowiem tryb Through the Fire inspirowany rywalizacją w Fall Guys. Wystarczy jeden rzut oka na tę aktywność, żeby zdać sobie sprawę, że jest to jeden z najbardziej nietypowych crossoverów ostatnich miesięcy.

Podstawowa zasada trybu jest prosta - wygrywa ten, kto ostatni zostanie na polu bitwy. Gra zmieniła się już jednak nawet wizualnie, oferując graczom różne kolorowe dekoracje rodem z Fall Guys. Ponadto, na mapie znajdują się ogromne wahadła, które mogą szybko doprowadzić do naszej śmierci i mocno utrudniają starcia z innymi graczami.

Wygląda na to, że w tym przypadku to gracze Naraka Bladepoint będą więcej czerpać z tej współpracy. Mediatonic na razie nie zapowiedziało bowiem żadnych nowości związanych z ostatnim crossoverem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fall Guys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy