Naraka: Bladepoint będzie darmową grą i zaliczy także premierę na PlayStation 5

Naraka: Bladepoint, czyli jeden z najbardziej gorących hitów Steama przejdzie na model free-to-play już za kilka dni. Dzieło od chińskich producentów zagości także na konsolach PlayStation 5. Jest na co czekać!

Naraka: Bladepoint to tytuł, który debiutował na rynku dwa lata temu. Za jego powstaniem odpowiedzialne było chińskie studio 24 Entertainment. Przez ten okres dynamiczna gra akcji przyciągnęła ponad 20 milionów użytkowników. Teraz z okazji nadchodzącej drugiej rocznicy gry, twórcy postanowili podjąć znaczące i kluczowe dla graczy decyzje.

Od 13 lipca bieżącego roku Naraka przejdzie na model free-to-play, co w praktyce oznacza, że będzie produkcją w pełni darmową na wszystkich platformach. Ponadto dzieło od 24 Entertainment zadebiutuje także na konsoli PlayStation 5 i obsłuży pełne 60 klatek na sekundę. Do tej pory w Narakę grać mogli posiadacze pecetów oraz od jakiegoś czasu także użytkownicy konsol Xbox Series X/S oraz Xbox One.

Reklama

Bez wątpienia jest to duże wydarzenie w branży gier wideo. Poświadcza chociażby o tym fakt, że Naraka: Bladepoint niemal od swojego debiutu zgromadziła wokół siebie oddaną społeczność. Sieciowy tytuł przez większość czasu brylował wśród 15 najchętniej ogrywanych gier na Steamie. Spodziewamy się, że model f2p jeszcze mocniej wyśrubuje te statystyki.

Naraka: Bladepoint - czym jest?

Jest to sieciowa, rywalizacyjna gra battle royale, w której świat obserwujemy z perspektywy osoby trzeciej. Rdzeniem tej produkcji jest walka i wszystko, co tego dotyczy. Kierując konkretnym bohaterem, celem gracza jest pokonywanie oponentów przy pomocy broni białej. System walki jest dosyć złożony i dopracowany. Oprócz tego Naraka posiada ciekawą konwencję graficzną, która zapewne również wpłynęła na spory sukces tej gry.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy