Reklama

Najciekawsze premiery gier w pierwszej połowie lipca 2022 - lista, opis

Lipiec uraczy nas kilkoma głośnymi premierami gier wideo. Prezentujemy najciekawsze tytuły, które zadebiutują na rynku w pierwszej połowie tego miesiąca. Każdy gracz powinien znaleźć tutaj coś dla siebie.

Najciekawsze premiery gier w pierwszej połowie lipca 2022 roku - Lista:

F1 22

Z dużym przytupem gościmy lipiec. Już pierwszego dnia tego miesiąca będziemy mogli ponownie przejąć stery bolidu Formuły 1 z najnowszym dziełem powstałym w wyniku współpracy Codemasters i Electronic Arts, czyli długo wyczekiwanym F1 22.

Nowa odsłona kultowej gry przynosi całą masę drobnych zmian. Wśród nich m.in. F1 Life, supersamochody oraz zupełnie nowy tor - Miami. Posiadacze PC po raz pierwszy będą mogli skorzystać z technologii VR, która w połączeniu z szybkimi bolidami gwarantuje ogromne dawki emocji i adrenaliny. F1 22 to propozycja, której żaden miłośnik Formuły przegapić po prostu nie może!

Reklama

Matchpoint - Tennis Championships

  • Data premiery: 7 lipca 2022
  • Platformy: PC, Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S

Już 7 lipca swój rynkowy debiut zaliczy Matchpoint - Tennis Championships, czyli dzieło dedykowane stricte do wszystkich entuzjastów tenisa. Gra powstaje z inicjatywy australijskiego studia Torus Games, które na swoim koncie ma takie tytuły jak: Praetorians: HD Remaster, Ben 10, Psi Patrol czy Beast Quest.

Deweloperzy Tennis Championships przekonują, że ich dzieło będzie wiernym symulatorem tego rozpowszechnionego na całym świecie sportu. Sam tytuł zaoferuje rozbudowany tryb kariery oparty o system rankingowy. Będzie również możliwość wizualnej personalizacji swojego tenisisty.

Finalnie w grze dostępnych będzie 16 licencjonowanych międzynarodowych gwiazd tenisa m.in.: Nick Kyrgios, Amanda Anisimova czy Kei NishikoriW dobie rozkwitu polskiego tenisa i sukcesów Igi Świątek Matchpoint - Tennis Championships powinno wpasować się w gusta wielu graczy.

MADiSON

  • Data premiery: 8 lipca 2022
  • Platformy: PC, Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox Series X/S

Teraz pora na coś w nieco mocniejszych i bardziej upiornych klimatach. Już 8 lipca swoją premierę zaliczy pierwszoosobowy horror psychologiczny o tytule "MADiSON". Gra powstaje pod wydawnictwem i produkcją BLOODIOUS GAMES.

W produkcji przyjdzie nam wcielić się w postać Luca, który budzi się cały zakrwawiony, zamknięty i uwięziony w ciemnym pokoju. Przetrwać możemy tylko dzięki jednemu przedmiotowi - jest to aparat, który natychmiastowo wywołuje fotografie.

Wątek fabularny opiera się na MADiSON-ie - tytułowym demonie, który zechce urządzić nam prawdziwe piekło i tortury. Rozgrywka bazuje na eksploracji pomieszczeń, rozwiązywaniu stawianych przed nami zagadek, a także liczną interakcją ze światem zaprojektowanym przez twórców. Immersja w straszliwy i piekielny klimat gwarantowana!

Escape Academy

  • Data premiery: 14 lipca 2022
  • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S

Już w połowie lipca zadebiutuje kolejna gra pierwszoosobowa osadzona w popularnym ostatnio temacie Escape Roomów. Jak mówi sam tytuł dzieła, gracz wcieli się w ucznia akademii i będzie musiał rozwiązywać kolejne, zróżnicowane pod względem poziomu i złożoności łamigłówki, by uwolnić się z pomieszczenia.

W rozgrywce zaprojektowano kilkanaście pokojów wzorowanych na prawdziwych escape roomachEscape Academy rozegramy w trybie solowym bądź we współpracy z jedną osobą (lokalnie, na dzielonym ekranie lub w pełni Internetowo).

Skala trudności będzie postępować z czasem, wraz z kolejną rozwiązaną zagadką. Z całą pewnością tytuł od Coin Crew Games powinien przypodobać się wszystkim entuzjastom grom logicznym opartym również na dedukowaniu i poszukiwaniu rozwiązania metodą prób i błędów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy